Отзывы о сервисе Твої Гроші | Tvoigroshi.com.ua

Отзывы о сервисе Твої Гроші | Tvoigroshi.com.ua

Комментарии

  • В этой кредитной организации мы брали деньги, когда заболел сын. Нам срочно понадобилось 5000 тысяч, никто занимать не хотел. Жена прибежала сюда. Документов от нас потребовали минимум. Заявку оформляли минут 10 не больше. Я вышел покурить, захожу, уже почти все было заполнено. Решение нам пришло через 20 минут. Время быстро пролетело. Ровно через 16 дней должны был вернуть займ. Мы вернули все нормально.

  • Допомогли мені вже не перший раз. Звертаюсь до них бо знаю, що все прозоро і не має ніяких прихованих платежів. Заповнити заявку на сайті в мене займає зазвичай 5 хвилин, проходиш індефікацію і за 15 хвилин у тебе гроші вже на карці. Оформлював в них займ сумою в 4 000 грн на 8 днів, повернув раніше та й відсоток був ще меншим.)

  • Відмінна компанія, вже не один раз звертався. При першому зверненні заявку схвалили протягом 15 хвилин. Я не порушував правила договору і повертав завжди займ вчасно, виконуючи умови договору, при наступному зверненні заявку схвалювали протягом п’яти хвилин, а також сума позики може збільшуватися. Відсоток мінімальний, умови підходящі. Багато друзів уже хоч раз, але зверталися в компанію, ніяких проблем не виникало.

  • Обіцяла дитині купити велосипед, але заробітню платню затримували. Подруга з роботи порадила звернутися до компанії Твої Гроші. Оформила кредит на 5 000 грн терміном на сім днів. Вже за 25 хвилин гроші мала на руках. Дуже зручно, шо в наш час є такі організації, які в будь-який час можуть тобі фінансово допомогти, та не за великі відсотки при повернені….

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.