Отзывы о сервисе MicroCredit.ua

Отзывы о сервисе MicroCredit.ua

Комментарии

• Срочно нужны были деньги, занимать не в моих правилах, а ждать одобрения заявки по кредиту от банка просто не было времени, да и подтвердить свои доходы я могу лишь частично. Обратился сюда, в итоге без лишней волокиты с бумагами и справок о заработной плате мне одобрили нужную сумму, деньги получил быстро, сразу же смог решить все свои финансовые проблемы.

• Моя історія, мабуть, знайома багатьом. Потрібні були гроші, не буду говорити на які цілі. Справа в іншому, що швидко їх отримати, не так то и просто. Стояти в черзі в банку, у мене часу не було. Вирішила знайти, оптимальний варіант, який би найкраще підійшов саме мені. Головні умови — це адекватні % і такі ж строки погашення. Як результат, найкращим варіантом стала саме ця компанія.

• Отримати необхiдну суму за добу дуже просто. Сам перевiрив. Залишив запит на сайтi з необхiдною iнформацiєю та чекав. Представник зв’язався досить швидко. Нiяких довiдок про доходи та поручителiв. Все що потребували — це паспорт та iдентифiкацiйний код. Зручно, що на сайтi є онлайн калькулятор, де можна вказати суму, строк повернення та побачити щомiсячний платiж.

• Дуже сподобалися умови цієї компанії, швидко, просто і надійно. Наскільки я знаю, багато хто не довіряють мікропозик, але я випробувала такі послуги на своєму особистому досвіді і не пошкодувала. Схвалили заявку без довідок про доходи, заощадили мій час і нерви, ніяких черг, швидко і просто. Відсоток менше, ніж у банку, а якщо повертаєш займ раніше терміну відсоток перераховується.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.