Услуги кредитного донора в Украине | Отзывы

Кредит у кредитного донора в Украине. Какие подводные камни ожидают заемщика при поиске кредитного донора. Делимся личным опытом.

Комментарии

• Добрий вечір.Хочу розповісти, як мене кинули і НЕ повертають гроші.Я кредитний донор, укладені договори з Кількома фірмами.Звернулась за допомогою в одну з таких компаній і Олійник Олена з Луцька на суму позики 50000 гривень. Компанія дала цій жінці мій номер телефону , вона зв'язалася зі мною з номера 0956934473, ми поговорили я розповіла умови, запитала у неї де працює, як повертати будуть. Вона розповіла, що працює офіційно в компанії може НАДАТИ довідку, що є діти, чоловік. Зазвичай як у всіх. на наступний день на мій емейл Елена відправила фото паспорта коду інн і довідку про доходи. Мила дівчина, довідка начебто нормальна, подзвонила по № зазначеному в довідці, підтвердив, що працює. Я звернулася в банк Траст, взяла потрібну Олені суму. Зателефонувавши Олені , вона відповіла, що якраз збирається їхати до Києва, де і запропонувала зробити угоду. На наступний день ми зустрілися в нотаріуса, вона написала розписку, я передала їй гроші, вона в свою чергу віддала мені мої комісійні, ми випили кави, поговорили Олена послалася на термінові справи і викликавши таксі поїхала.

Через три дні вона знову подалася в компанію Credit-donor де залишила нову заявку на суму позики 80 тисяч гривень. Мені менеджери передали, що моя клієнтка знову подалась. Я зателефонувала Олені вона кілька годин не відповідала, через деякий час написала смс, що мовляв просить вибачення, дуже зайнята, що передзвонить .Так мене ніхто і не набрав, через місяць мене набрали з банку де я брала кредит для Олени, і запитали чому я не внесла платіж. Я вирішила дізнатися у Олени, набрала її, вона сказала, що вона замоталась і пам'ятає все і пообіцяла внести платіж на днях. Пройшло декілька днів, мені з банку телефонували щодня, я дзвонила Олені але вона не відповідала. Я внесла перший платіж сама, що б не не зіпсувати свою КІ, і репутацію. Нарешті я додзвонилася до Олени, вона сказала, що захворіла дитина та й вона себе погано почуває, і що все компенсує.

Я відповіла що подам на неї в суд. Посля цих слів, вона одужала голос змінився, мова перейшла на крик, погризи. Посля цього вона спокійним голосом мені говорить: Милочка, перш ніж передавати гроші під розписку я повинна була ознайомиться з кредитним договором де написано : що позичальник не має права передавати кредит іншій людині тим більше під розписку і проценти .Тому юристи їй сказали, що нехай подає до суду цю справу вона не виграє. Так ось я віддала гроші, плачу сама кредит, і прикро що людям допомагаєш, а вони вже наперед знають що платить не будуть і тебе тупо кинуть. Звернулась в суд. Чекаю коли призначать засідання, може хоч суд допоможе. Ось так ось передавати гроші сьогодні під розписку. Будьте обережні перевіряйте всі документи всю таємницю. Інакше буде як зі мною.

• Развод! Доноры их тоже развод.. Они предлагается Разные услуги, типа договор переуступке средств, который стоит 3200, или заблокировать кредитную историю, что в принципе Невозможно. Но денег вы так и не получите.

• Так натуральні шахраї ці Credit-donor. Видурюють гроші з довірливих громадян, які потребують кредитуванні, насправді ніяких кредитів ніхто і НЕ збирається видавати. Прикриваються тим, що надають послуги якісь, хоча по факту це шахрайська діяльність. Люди! Не зв'язуйтеся з ними !!! Грошей ви НЕ побачите, а втратите свої !!!

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.