Отзывы о сервисе «ШвидкоГроші» | Sgroshi.com.ua

Отзывы о сервисе «ШвидкоГроші» | Sgroshi.com.ua


Комментарии

  • Коли знадобилися гроші, подруга порадила звернутися в даний сервіс. Залишилася задоволена, умови більш ніж прийнятні, мінімальний відсоток за користування кредитом. Дуже швидко розглянули і схвалили заявку. При погашенні позики не виникло ніяких проблем, тому що не було порушення умов договору не з мого боку, не з боку позичальника.

  • Так сталося, що терміново потрібні були гроші. Про компанію ШвидкоГроші чув не перший раз, та і друзі користувалися їхніми послугами, а тут і мені знадобилися. Для взяття позики треба лише мати паспорт та код. Брав в них 3 000 гривень на 10 днів. Оформлення зайняло не більше 10 хвилин. Відсоток за користування мікро кредитом не великий.

    Дякую, що допомогли)))

  • На даний момент саме ШвидкоГроші являються найпопулярнішим сервісом с видачі миттєвих кредитів. Сам познайомився з ним, коли потрібні були гроші на до заробітної плати. Тоді взяв 3000 грн терміном на 5 днів. Настільки вигідні умови та невисокий відсоток, що і не помітив, коли повертав суму. Тепер буду знати, де брати гроші у випадку крайньої необхідності.

  • Терміново знадобились гроші на екстрений ремонт машини, на слуху була компанія швидкоГроші, тому звернувся до них за позикою і не пошкодував. Швидко все оформили, швидко отримав гроші. Скористався позикою на десять днів, тому переплата за кредит виявилась незначною, більше би втратив, якби вчасно не відромонтував авто. Компанії респект за розуміння та швидкість.

  • В компании ШвидкоГроші я оформлял кредит на 5000 гривен, оформление очень быстрое, заняло всего минут 20. Деньги выдали сразу. Договор по кредиту простой и понятный без скрытых комиссий и платежей. В компании хорошее обслуживание клиентов и неплохие условия кредитования. Оплачивать по кредиту просто и удобно. Я доволен что обратился в данную компанию.

  • Не скажу что часто, но периодически услугой швидкогрошей пользуюсь. Процент пользования кредитом намного выше, чем в тех же банках, но быстрота получения и простота процесса привлекают. Большой плюс, что компания работает практически всегда — и поздним вечером, и в выходные, и в праздничные дни. Погашение, как и займ, лично у меня занимают не более 3-5 минут, я ни разу не делал просрочек, отношение со стороны компании соответствующее. Пользоваться можно, важно правильно рассчитать собственные возможности.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.