Отзывы о сервисе «КачайГроші» | Kachay.com.ua

Отзывы о сервисе «КачайГроші» | Kachay.com.ua

Комментарии

• Якщо хочете зберегти залишки своїх нервових клітин, то узагалі не рекомендую звертатись до банків для отримання чергового займу. Особисто я беру лише у подібних сервісах. Видають миттєво і без зайвої документаційної волокіти. Я розумію, що відсоток трохи вищий, але не критично. Свій борг у розмірі 6000 грн віддав точно у термін, навіть відсотки не помітив.

• За что я люблю подобные сервисы, так это за оперативность. Брал в кредит небольшую сумму для одной цели, здесь не буду говорить. Нужна была сравнительно небольшая сумма — 4000 грн. Пришел в данный сервис по рекомендации друга и не пожалел. На месте проверили документы, спросили реквизиты карты и деньги уже были у меня на счету. Просто, удобно и оперативно.

• Трапилось так в моєму житті, що терміново потрібні гроші. Спросила у знайомих, але, на жаль, ніхто не зміг допомогти. Я пошла в банк, але і там мені відмовили, тому що немає довідки про доходи. Друг порадив компанию «КачайГроші» і я вирішила туди звернутися. Моя заявка була затверджена протягом 15 хвилин, без всяких паперів та довідок. Отримала необхідну суму за короткий термін та . Спасибі велике, відмінний сервіс, насправді дуже допомогли.

• Это именно тот сервис, который я искал. Я совершенно перестал связываться с банками. Они отнимают очень много времени, а у меня это самый ценный ресурс, особенно в бизнесе. Благодаря данному сервису смел закрыть горящую сделку за отведенный срок. Получил деньги на банковский счет всего за 15 минут, отдал нужную сумму через два дня с минимальным процентом.

• Часто виникають ситуації що не вистачає грошей до зарплати.В наш час зайняти кошти не всі погоджуються. Тому як альтернативний варіант я ви брала для себе сервіс Качай Гроші. Тут непогані умови кредитування, ніяких довідок не треба пред`являти. Все оформляю. не виходячи з дому . 20хв. і гроші вже на картці. Вже не раз брала таку позику — дійсно зручно, Непогано виручає в скрутний час.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.