Отзывы о сервисе «Евро Грошi» | EuroGroshi.com.ua

Отзывы о сервисе «Евро Грошi» | EuroGroshi.com.ua

Комментарии

  • Очень быстро одобрили мою заявку, несмотря на то, что сюда еще не обращался. Перевели на карту 5000 гривен в течение получаса. Документы — только скан паспорта, проверка бытрая. Уже выплатил. Проблем и нареканий обнаружено не было. Процент солидный, но никакого кидалова — никаких скрытых комиссий и «легального» вымогательства. В пример многим другим МФО

  • Вообще кредиты стараюсь не брать, но за 2 недели до зарплаты сломалась машина, нужен был срочны ремонт, а лишних денег нету. Обратилась сюда, т.к. обещали быстрое рассмотрение заявки. И не обманули, реально за 15 минут вынесли решение и перевели мне деньги на карту. Никакого обмана! После зарплаты сразу рассчиталась, поэтому переплата получилась не большая!

  • Вже місяць, як збираюсь поїхати у відпустку, але все грошей не вистачало. Вирішила оформити кредит. Довго шукала надійний сервіс де можна було швидко та без ризику взяти кошти в борг. З десяток фірм більше сподобались Евро Грошi. Консультант допомогла з оформленням заявки, та вже через 15 хвилин я мала 5300 грн у себе на рахунку. А через 15 днів спокійно погасила борг.

  • Звертався до цієї організації, коли термiново потрiбнi були кошти. Запит вiдправив на сайтi, обрав необхiдну суму. Вiдповiдь дали менi менш нiж за 15 хвилин. Термiн повернення також обирав сам, встиг повернути вчасно. Але як менi вiдомо, можна цей термiн подовжити. Сплатити при цьому треба тiльки вiдсотки за користування коштами. При необхiдностi звернуся ще.

  • З Евро Грошi знайомий вже не перший рік. Беру в них гроші до зарплатні, на різні потреби. З оформленням та схваленням проблем не було, бо завжди вертав в зазначений мною термін, а якщо і були затримки то оформлював на продовження. Комфортний сайт та привітні менеджери, які завжди підскажуть вам з тим чи іншим питанням. Вважаю, що цей сервіс з найвигіднішими умовами)

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.