Отзывы о сервисе Є-Гроші | e-groshi.com

Отзывы о сервисе Є-Гроші | e-groshi.com

Комментарии

  • Зверталася за позикою фінансів в даний сервіс, залишилася дуже задоволена умовами кредитування, розглянули і схвалили заявку в найкоротші терміни, мінімальна процентна ставка, простота використання сайту, для клієнтів, які жодного разу з цим не стикалися, зможуть швидко розібратися і вирішити свою фінансову проблему. Роботою сервісу в цілому задоволена, Якщо знадобляться гроші буду звертатися сюди ще.

  • Пользовался сервисом онлайн кредитования Є-Гроші, мне всё очень понравилось. Хорошие условия, быстрое оформление, всего несколько минут, моментальная выдача денег. Договор понятный, все условия в нём прописаны. Погашать кредит удобно, компания и об этом позаботилась. Раньше я оформлял кредит в банке, но там очень большая очередь, оформление очень долгое, а здесь всё совсем по — другому.

  • Зверталася за кредитом. Коли потрібно робити пролонгацію ужасно кричать телефонують 100 раз на день, матюкаються, обіжають.Жааахх. А останній раз потрібно було продовжити 400 грн, компанія сама зняла суму 1250 грн, що це за брєд. Не звертайтесь в цю ужасну компанію. Не раджу ні друзям, ні ворогам.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.