Отзывы о сервисе «СосКредит» | SosCredit.ua

Отзывы о сервисе «СосКредит» | SosCredit.ua

Комментарии

  • Користувався даним сервісом уперше. Потрібна була сума 3000 грн терміново для закриття одної важливої справи з бізнесу. Прийшов і отримав буквально за 20 хв необхідну суму прямо на банківську карту. Взяв терміном на два дні, при цьому відсоток просто мізерний, навіть не помітив. Тепер у випадку чого маю контакти, щоб знову отримати гроші, якщо вимусять обставини.

  • Брали кредит на добудову і капітальний ремонт нещодавно придбаного після пожежі котеджу. З позикою звичайно проблем не виникло, плюс мінімальний пакет документів довелося надати. Що саме в SOS CREDIT привернуло увагу , так це справедлива процентна ставка і широкий відсоток схвалення. Звернулися до речі за рекомендацією сусіда, взяли позику на рік, легко потягнемо. Якщо в цілому, непогана компанія, отримати кредит швидко у них не складає труднощів. Загалом виручили.

  • Я неодноразово брав тут кредити і МФО задоволений. Перший раз після заповнення анкети зі мною звязався їх менеджер, поставив пару питань перевіривши достовірність даних і гроші прийшли на карточку. До речі Відсоток при першому кредиті дуже низький. Всі наступні рази отримання позики займало 2-3 хвилини. Повернення кредиту теж займає лічені хвилини.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.