Отзывы о сервисе «Манивео» | Moneyveo.ua

Отзывы о сервисе «Манивео» | Moneyveo.ua

Комментарии

• В наш час без грошей нікуди, але так трапляється, що коли потрібні гроші їх не має. І тому з явилось багато фірм які надають кредити та позики. Однією з таких скористався і я. До Moneyveo звернувся я через інтернет, взяв в них кредит 4000 грн під 0,01% на 14 днів. Онлайн заявка оформлюється швидко, а гроші за декілька хвилин приходять на картку. Да і з погашенням кредиту не виникає проблем)

• Дуже проста та прозора процедура отримання позики в Манівео. Я брала свій перший кредит в сумі 3000 грн. практично безкоштовно, відсоток був якийсь дуже маленький, здається 0,01. Сподобалось, що швидкість оформлення — буквально 10 хвилин, кошти прийшли на карту Приват миттєво. І ще один позитивний момент — коли я віддавала позику, із моєї карти Приват не було стягнено жодної лишньої комісії, тільки сума погашення та відсоток порядка 1 грн. за місяць користування.

• Подал заявку в компанию для получения кредита. Заявку рассмотрели быстро и выдали кредит. Оформление документов заняло 20 минут. Условия по кредиту мне понравились, невысокая процентная ставка, хорошая служба поддержки. В компании к клиентам относятся с уважением, оплачивать кредит удобно и просто. Я доволен качеством обслуживанием в Moneyveo.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.