Отзывы о сервисе «КредитКаса» | Creditkasa.com.ua

Отзывы о сервисе «КредитКаса» | Creditkasa.com.ua

Комментарии

  • В мебельном магазине была распродажа и можно было купить гарнитур по очень выгодной цене. Налички немного не хватало, поэтому решил взять в долг в Credit Kasa. Заявку одобрили за несколько минут и сразу же после одобрения деньги пришли на карточку. За кредит рассчитался вовремя и проценты получились невысокие, кроме того, я теперь могу в следующий раз брать кредит под меньший процент так как у меня хорошая кредитная история.

  • Я взагалі намагаюся з кредитами не зв’язуватися. Але ситуації в житті бувають всякі. Нещодавно «накрилася» пральна машинка. Для мене це рівнозначно катастрофі, так як в будинку троє маленьких діточок. Сусідка порадила КредитКасу. Сумнівалася я не довго, так як кількість брудної білизни росла з кожним днем. Зважилася. Гроші отримала, машинку купила. Тепер потихеньку виплачую. Зате гора (у вигляді брудної дитячого одягу) з плечей звалилася і не висить ярмом на шиї.

  • Є усього декілька сервісів з видачі миттєвих кредитів, яким я особисто користуюсь, це якраз один з них. Приблизно тиждень тому брав невелику суму у розмірі 4000 грн для погашення одної справи з бізнесу. Отримав гроші на картку приблизно через 20 хв, документів потребується мінімум. Це саме те, що мені подобається, на відміну від класичних банків. Рекомендую.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.