Використовуючи Damvb.org, ви погоджуєтеся дотримуватися наих умов використання.

Інформація, що міститься на Damvb.org, призначена лише для загальних інформаційних цілей. Ми не надаємо фінансові чи інвестиційні консультації. Будь-яка інформація на нашому веб-сайті не повинна розглядатися як інвестиційна порада. Ви завжди повинні проконсультуватися з професійним фінансовим радником, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Інформація на нашому веб-сайті надається «як є» і без будь-яких гарантій, явних або неявних, включаючи, але не обмежуючись, непрямими гарантіями комерційної придатності, придатності для певної мети або непорушення.

Ми не гарантуємо точність, повноту або надійність будь-якої інформації, що міститься на нашому веб-сайті. Ви покладаєтеся на таку інформацію виключно на свій страх і ризик.

Ми не схвалюємо та не рекомендуємо будь-які конкретні криптовалюти чи інвестиційні стратегії. Будь-які інвестиційні рішення, які ви приймаєте на основі інформації з нашого веб-сайту, є виключно вашою відповідальністю.

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, збитки чи інші зобов’язання, що виникають у результаті використання вами нашого веб-сайту або довіри до будь-якої інформації, що міститься на нашому веб-сайті.

Використовуйте Damvb.org на свій страх і ризик. Ми не гарантуємо, що наш веб-сайт працюватиме безперервно, безпечно та без помилок. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, включаючи, але не обмежуючись, прямі, непрямі, випадкові, опосередковані або штрафні збитки, що виникли внаслідок використання або неможливості використання нашого веб-сайту.

Ми залишаємо за собою право змінювати або припиняти наш веб-сайт у будь-який час без попереднього повідомлення. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок модифікації або припинення роботи нашого веб-сайту.

Використовуючи  Damvb.org , ви погоджуєтеся звільнити нас від будь-яких претензій, збитків, зобов’язань, витрат і витрат, включаючи розумні гонорари адвокатів, що виникають у зв’язку з використанням вами нашого веб-сайту або будь-яким порушенням цього Застереження. .

Якщо у вас виникли запитання чи сумніви щодо цього застереження, зв’яжіться з нами – contact@damvb.org.