$1.00

0.09% (24 год. )
  • Рин. Капіталізація $99.60 B
  • Об’єм $100.31 B
  • В обороті 99.52 B USDT

Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Дата Ціна Об’єм Рин. Капіталізація
# Біржа Пара Ціна Оборот за добу Оновлено Траст

Поточний курс криптовалюти Tether щодо долара США на сьогодні. Графік ціни USDT. Ринкова капіталізація. Історичні дані.

Tether (USDT) – це криптовалюта, вартість якої має відображати вартість долара США. Ідея полягала в тому, щоб створити стабільну криптовалюту, яку можна було б використовувати як цифрові долари. Монети, які слугують цій меті – бути стабільним замінником долара, називаються “стабільними монетами”.

Tether є найпопулярнішою стабільною монетою і навіть виступає в якості заміни долара на багатьох популярних біржах! Згідно з їхнім сайтом, Tether конвертує готівку в цифрову валюту, щоб прив’язати вартість монети до ціни національних валют, таких як долар США, євро та ієна. Як і інші криптовалюти, вона використовує блокчейн. На відміну від інших криптовалют, вона [згідно з офіційним сайтом Tether] “на 100% забезпечена доларами США” (долари США зберігаються в резерві).

Основне використання Tether полягає в тому, що він пропонує певну стабільність в інакше нестабільному криптопросторі і пропонує ліквідність біржам, які не можуть працювати з доларами, і банкам (наприклад, іноді суперечливій, але провідній біржі Bitfinex). Цифрові монети випускаються компанією під назвою Tether Limited, яка керується законами Британських Віргінських островів, згідно з юридичною частиною її веб-сайту. Вона зареєстрована в Гонконзі.

USDT досить простий у використанні. Після реєстрації на таких біржах, як Poloniex або Bittrex, його можна використовувати для купівлі біткоїнів та інших криптовалют. Його можна легко перевести з біржі на будь-який гаманець з підтримкою технології Omni Layer. Tether не стягує комісію за транзакції, хоча зовнішні гаманці та біржі можуть її стягувати. Для того, щоб конвертувати USDT в USD і навпаки через платформу Tether.to, користувачі повинні сплатити невелику комісію. Купівля та продаж Tether за Bitcoin може здійснюватися через різноманітні біржі, подібні до згаданих вище, або через платформу Tether.to, яка також дозволяє конвертувати USD на ваш банківський рахунок та з нього.