$61,627.00

-1.52% (24 год. )
  • Рин. Капіталізація $1,198.25 B
  • Об’єм $41.20 B
  • В обороті 19.69 M BTC

Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Дата Ціна Об’єм Рин. Капіталізація
# Біржа Пара Ціна Оборот за добу Оновлено Траст

Поточний курс криптовалюти Bitcoin щодо долара США на сьогодні. Графік ціни BTC. Ринкова капіталізація. Історичні дані.

Bitcoin – це перші успішні інтернет-гроші, засновані на піринговій технології, завдяки якій жоден центральний банк або орган влади не бере участі в транзакціях і виробництві валюти Біткоїн. Він був створений анонімною особою/групою осіб під ім’ям Сатоші Накамото.

Вихідний код доступний у відкритому доступі як проект з відкритим вихідним кодом, будь-хто може ознайомитися з ним і взяти участь у процесі розробки. Біткоїн змінює наше уявлення про гроші, коли ми говоримо про них. Ідея полягала в тому, щоб створити засіб обміну, незалежний від будь-якої центральної влади, який можна було б передавати в електронному вигляді в безпечний, перевірений і незмінний спосіб.

Це децентралізована однорангова інтернет-валюта, яка спрощує мобільні платежі, має дуже низьку комісію за транзакції, захищає вашу особу і працює будь-де і будь-коли, без центрального органу влади та банків. Bitcoin розроблений таким чином, щоб мати лише 21 мільйон BTC, що робить його дефляційною валютою.

Біткоїн використовує алгоритм хешування SHA-256 із середнім часом підтвердження транзакції 10 хвилин. Сьогодні майнери видобувають Біткоїн за допомогою ASIC-чіпів, призначених лише для видобутку Біткоїнів, а швидкість хешування зросла до пета-хешів.

Будучи першою успішною криптовалютою в Інтернеті, Біткоїн надихнув інші альтернативні валюти, такі як Litecoin, Peercoin, Primecoin і так далі. Потім криптовалюта злетіла завдяки інновації смарт-контракту з повним Тьюрингом від Ethereum, що призвело до розвитку інших дивовижних проектів, таких як EOS, Tron, і навіть крипто-колекцій, таких як CryptoKitties.