binancecoin BNB (BNB)

$228.06
-0.18% (24 год. )
Стежити
Рин. КапіталізаціяОб’ємВ обороті
$35.09 B $603.78 M153.86 M BNB

Поточний курс криптовалюти BNB щодо долара США на сьогодні. Графік ціни BNB. Ринкова капіталізація. Історичні дані.

Binance Coin – криптовалюта платформи Binance. Це торгова платформа виключно для криптовалют. Назва “Binance” – це поєднання слів “бінарний” і “фінанси”, тобто назва стартапу показує, що торгувати можна тільки криптовалютами одна проти одної. Неможливо торгувати криптовалютами проти фіату. Платформа досягла величезного успіху за дуже короткий час і орієнтована на світовий ринок зі штаб-квартирою на Мальті.

Наразі щоденний обсяг торгів криптовалютою становить 1,5 – 2 мільярди доларів США і продовжує зростати, а всього буде лише 200 мільйонів BNB. Binance використовує стандарт токенів ERC20 від Ethereum і розподіляє їх наступним чином: 50% продано на ICO, 40% – команді і 10% – ангельським інвесторам.

Монету можна використовувати для оплати комісій на Binance. До них відносяться торгові збори, збори за транзакції, збори за лістинг та інші. Binance надає величезну знижку при оплаті комісій в BNB. Графік знижок на комісійні BNB наступний: У перший рік знижка 50% на всі комісії, на другий рік знижка 25%, на третій рік знижка 12,5%, на четвертий рік знижка 6,75%, а з п’ятого року знижка не надається. Ця структура використовується для стимулювання користувачів купувати BNB і здійснювати операції в рамках Binance.

Binance оголосила в плані викупу, що викупить до 100 мільйонів BNB в першому кварталі 2018 року. Потім монети спалюються. Це означає, що вони знецінюються, щоб збільшити вартість решти монет.


Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Дата Ціна Об’єм Рин. Капіталізація
# Біржа Пара Ціна Оборот за добу Оновлено Траст