cosmos Cosmos Hub (ATOM)

$9.53
0.78% (24 год. )
Стежити
Рин. КапіталізаціяОб’ємВ обороті
$2.79 B $112.58 M292.59 M ATOM

Поточний курс криптовалюти Cosmos Hub щодо долара США на сьогодні. Графік ціни ATOM. Ринкова капіталізація. Історичні дані.

Мережа Cosmos складається з багатьох незалежних, паралельних блокчейнів, які називаються зонами, кожна з яких працює на основі класичних візантійських відмовостійких (BFT) протоколів консенсусу, таких як Tendermint (вже використовується такими платформами, як ErisDB). Деякі зони діють як хаби по відношенню до інших зон, що дозволяє багатьом зонам взаємодіяти через спільний хаб. Архітектура є більш загальним застосуванням концепції біткоїн-сайдчейнів, використовуючи класичні алгоритми BFT і Proof-of-Stake замість Proof-of-Work. Cosmos може взаємодіяти з багатьма іншими додатками і криптовалютами, чого не можуть зробити інші блокчейни.

Створивши нову зону, ви можете підключити будь-яку блокчейн-систему до хабу Cosmos і передавати токени туди-сюди між цими зонами без посередників. Хоча хаб Cosmos – це розподілений реєстр з багатьма активами, в ньому є спеціальний власний токен, який називається атомом. Атоми мають три варіанти використання: як механізм захисту від спаму, як стейкінг токенів і як механізм голосування в управлінні. Як механізм захисту від спаму, атоми використовуються для сплати зборів.

Плата може бути пропорційною обсягу обчислень, необхідних для транзакції, подібно до концепції “газу” в Ethereum. Розподіл комісій відбувається в протоколі, а специфікація протоколу описана тут. Як стейкінгові токени, атоми можуть бути “зв’язані”, щоб заробити винагороду за блок. Економічна безпека Cosmos Hub залежить від кількості заставлених атомів. Чим більше атомів у заставі, тим більше “шкури” стоїть на кону і тим вища вартість атаки на мережу. Таким чином, чим більше Атомів у заставі, тим вища економічна безпека мережі. Власники Атомів можуть керувати Cosmos Hub, голосуючи за пропозиції своїми заставленими Атомами.


Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Дата Ціна Об’єм Рин. Капіталізація
# Біржа Пара Ціна Оборот за добу Оновлено Траст