Закон про ломбарди та ломбардну діяльність

Главная Форум Прочие кредитные организации Ломбарды Закон про ломбарди та ломбардну діяльність

Просмотр 5 сообщений - с 1 по 5 (из 5 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #1389
  TataTata
  Участник

  Ніяк не можу знайти інфу, чи прийняла ВР такий закон? Єдине, що знайшла: роки, коли цей закон був на розгляді у ВР (2012, 2015, 2017), але прийнятий не був у ці роки. Можливо, він був прийнятий пізніше, хто знає?

  #1402
  Аватарalena.zhenikhova
  Участник

  Простите, а что изменится в вашей ситуации после того, как вы найдете этот закон? Могу вам предложить решение гораздо проще — идите в сам ломбард, и там спросите, на основании какого закона они работают.

  #1456
  АватарOlya

  Яка різниця зніниться щось для Tata, чи ні? Людина запитала — значить для неї це важливо! Тому, якщо не знаєти відповіді, то не городіть нісенітницю,будь ласка, alena.zhenіkhova.
  До речі, сама шукала і не знайшла нічого щодо цього закону. Можливо, ВР у новому складі прийме Закон про ломбарди та ломбардну діяльність?

  #1458
  АватарHaos
  Участник

  Діяльність ломбардів в Україні регулюється законом Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг». Згідно з ним ломбарди в обовязковому порядку повинні бути зареєстровані в державному реєстрі кредитних установ.

  • Ответ изменён 6 месяцев, 3 недели назад пользователем АватарHaos.
  #1465
  TataTata
  Участник

  Дуже вдячна за інфу! Значить закон так і не був прийнятий. Шкода, що клієнти ломбардів не захищені законодавчо. Будемо сподіватися, що нові депутати таки приймуть закон, який буде на користь саме клієнтам, а не ломбардам.

Просмотр 5 сообщений - с 1 по 5 (из 5 всего)
 • Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.