Швидко гроші в борг на будь-які потреби у Луцьку до 500 тисяч

Аватар
(Олександр Кредитор)
Опубликовано: 6 февраля, 2021 (3 месяца назад)
100 000UAH
Рубрика
Местоположение
Ставка %
20
На срок
12

Привіт, вітаю Вас, потенційні позичальники. Мене звуть Олександр і я готовий запропонувати Вам свою фінансову допомогу з надання позики від приватної особи у місті Луцьк та волинській області. Матеріальна сторона нашого життя, як не крути, одна з найголовніших і часом наступають моменти, коли без фінансових вкладень з боку важко вирішити певне питання.

Доступність банківських продуктів залишає бажати кращого, тим більше якщо раніше були допущені помилки у взаєминах з банками. Саме тому й існує такий вид фінансування, як приватниа позика. Я відкритий до діалогу з усіма категоріями громадян. Вважаю головним моментом в даному питанні — це відкритий діалог, завдяки якому можна прийти до взаємовигідного співробітництва.

—Сума позики до видачі: від 10 000 до 100 000 гривень строком до 7 років, під комфортні процентні ставки. Я буду радий фінансувати та інвестувати з вами в будь-який прибутковий проект, якщо у вас є життєздатний проект, який ми можемо фінансувати, вносячи з вами взаємні інвестиції. Оформлення за одним документом, підлягає достроковому погашенню Розгляд займає не більше доби З інших питань звертайтеся на електронну пошту. Дякуємо за увагу.

Каптча