Пропоную приватний кредит без застави у місті Львів

Аватар
(Сергій)
Опубликовано: 10 марта, 2021 (2 месяца назад)
900 000UAH
Рубрика
Местоположение
Ставка %
23-47%
На срок
4 роки

Бувають ситуації, коли банки і фінансові організації не хочуть давати кредит. Наприклад якщо клієнт вчасно не вніс черговий платіж і внаслідок цього потрапив в чорний список. Навіть в таких випадках мікрофінансові організації готові видати кредит під міфічно 700%. Однак навіщо ускладнювати собі життя?

Навіщо себе прирікати на постійні дзвінки нахабних колекторів та інших «товаришів»? Є дуже хороший варіант виходу з важкого фінансового становища — це кредит від приватного, тобто фізичної особи. На відміну від банків і інших фінансових організацій, фізична особа не має цієї міфічної бази «неблагонадійних позичальників». Фізична особа позикодавець має право сам вирішувати видавати гроші чи ні.

Якщо у займополучателя є робота або майно під заставу, то видача грошей не займе багато часу у Львові. Після збору документів і їх здачі, і після схвалення гроші можуть бути перераховані на карту будь-якого банку. Відсотки коливаються між 23 — 37%. Сума схвалюється в 49% та що запитується клієнтом. Якщо терміново потрібні гроші і ніхто вам не йде назустріч то кредит від фізичної особи на карту будь-якого банку є 100% виграшним варіантом. Головне під час погасити суму кредиту з відсотками :)

Каптча