Позика у приватної особи. Гроші у вас за 1 день

Аватар
(Займ на карту)
Опубликовано: 7 марта, 2021 (2 месяца назад)
750 000UAH
Рубрика
Местоположение
Ставка %
22%
На срок
36 місяців

Швидкі позики від приватної особи в гривні та доларах!!!
Звернувшись до нас Ви швидко отримаєте кошти на свою карту будь-якого банку України. Для отримання грошей Вам більше не потрібно ходити до відділень банків та стояти в довгиг виснажливих чергах. Тепер все можно зробити онлайн,просто заповнивши заявку. Всі документи які Вам потрібні для одобрення кредиту, це лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Ціль отримання позики не мають значення,чи то святкування дня народження,чи купівля подарунків близьким людям чи подорож до моря!! Видаємо гроші всім кому виповнилось 18 років.

Також ми працюємо з чорними списками. Якщо ви вже звертались до банків, але Вам постійно відмовляли, то можете звернутись до нас, і 99% ви отримаєте позитивну відповідь. Вам більше не потрібно оформлювати поруки.

Відсоткова ставка у нас конкурентноспроможня лише 22% в гривні, та 11% в долларах.
Після подачі заявки протягом 15-20 хвилин ви отримаєте смс повідомлення,або ж Вам зателефонує наш менеджер і скаже результат.

У нас немає ніяких прихованих штрафних санкцій та відсотків. Все абсолютно прозоро та чесно.
Якщо у Вас виникли будь-які питання, можете зателефонувати на нашу гарячу лінію, або зайти на сайт та знайти всю необхідну інформацію.

Каптча