Гроші в кредит від приватної особи в Івано-Франківську

Аватар
(Максим Колотук)
Опубликовано: 15 февраля, 2021 (3 месяца назад)
250 000UAH
Рубрика
Местоположение
Ставка %
35
На срок
7 років

У житті може трапитися несподівана ситуація, коли Вам знадобляться гроші терміново в місті Івано-Франківськ швидко і невідкладно. Можна, звичайно, поступити стандартним чином і звернутися в банк за оформленням кредиту, але погодьтеся, не кожен хоче пов’язувати свої руки договором з серйозним фінансовим закладом, збирати купу паперів, та й до того ж оформлення може затягнутися на годинник і не факт, що банк схвалить кредит.

Плюс до всього не завжди є можливість в принципі звернутися в банк: у Вас може бути вже оформлений чинний кредит і він може бути не один, а може бути погана кредитна історія і Вам просто відмовляють. Так чи інакше, але гроші все одно потрібні і я можу Вам в цьому допомогти.

Пропоную Вам приватний позику або кредит від приватної особи, як хочете можете називати, суть залишається одна: Вам потрібні гроші — я Вам їх можу позичити. Позика оформляється під розписку у нотаріуса, без передоплат і поручителів від 30% річних. Можу надати позику в гривнях або доларах. Розгляд заявки, як і прийняття рішення відбувається дуже швидко.

Ніякого шахрайства, ніяких прихованих або додаткових комісій або платежів. Можу надати суму від 1000 до 500 000 гр. Пишіть, відповім на Ваші питання.

Каптча