Гроші в борг від приватної особи під розписку

Аватар
(Данило Юхимович)
Опубликовано: 2 марта, 2021 (3 месяца назад)
Рубрика
Местоположение

Економічний стан в країні та життєві випадки деколи змушують людей брати гроші у кредит, щоб вирішити певні ситуації. Багато фінансових організацій пропонують свої послуги, та не завжди є можливість оформити позику таким складним шляхом. На допомогу можуть прийти гроші в борг від приватної особи.

Не у всіх є позитивна кредитна історія, яка і заважає взяти кошти у банківських установах. Наша компанія не звертає уваги на такі дрібниці, нам не важлива ціль отримання грошей, ми надаємо кредит — ви ним користуєтесь.

Ви можете отримати позику у гривнях, або доларах, з відсотками, які конкурують з інакшими позичальниками: від 27%, якщо сума надається у гривнях і від 15%, якщо у доларах США.

Для оформлення кредиту у нашій компанії вам всього-на-всього потрібно надати свої достовірні дані, вказати суму позики та термін, на який вона вам потрібна. Після оформлення усіх документів ми видаємо гроші готівкою або зараховуємо на банківську картку.

Гроші в борг від приватної особи — це найзручніший спосіб для отримання позики, коли не має можливості чи бажання звернутись до фінансових установ. Наша компанія надасть кошти всім бажаючим, незалежно від ваших обставин.

Каптча