Дам гроші в борг під відсотки з власного капіталу в м. Житомирі

Аватар
(Микола Васильович)
Опубликовано: 30 декабря, 2020 (5 месяцев назад)
400 000UAH
Рубрика
Местоположение
Ставка %
від 13
На срок
до 3 років

Пропоную грошові суми зі свого капіталу під відсоток в житомирській області. Видаю грошову позику без початкових внесків, за договором позики. Всі дії проводяться на законній основі та з гарантією. Просте оформлення, через інтернет онлайн, але можу зустрітися в живу, якщо треба. Працюю з усіма регіонами України, крім Криму).

Напишіть мені на пошту й отримаєте позику на карту або рахунок вже сьогодні. Якщо потягнете виплати по позиці, за індивідуальним графіком повернення, тоді схвалю без зайвих питань. Кредитна історія та офіційність доходу і мета позики мене не хвилюють. Вимоги: вік від 18 років, немає судимостей.

Ставка під 13%. Готовність видати, на перший раз, для початку до 2 мільйонів, на термін до 10 років. Такої вигідної пропозиції не просто зараз знайти в мережі. Можливість особисто зустрітися, обговорюється попередньо. Великим плюсом є непотрібність довідки з місця роботи, а також довідки про доходи.

Нема потреби залишати нерухомість під заставу. Від клієнта в основному потрібне тільки відповідальне ставлення до покладених на себе зобов’язань. Телефонуйте, пишіть в будь-який час, за винятком ночі… Раджу скоріше визначилися з рішенням, бо пропозиція вигідна і скоріше за все вона довго не протримається не поміченою.

Каптча